VÝROBCE HYDRAULICKÝCH ZVEDÁKŮ
PRO VÝŠKOVĚ STAVITELNÝ NÁBYTEK
+420 567 210 057 tel
cz en de ru

O firmě

Firma DOMKAT, s.r.o. byla  založena v srpnu roku 2003 s cílem navázat na tradice českého strojírenského inženýrství, která má svůj počátek již z dob kdy země byla součástí Rakousko – Uherské monarchie a byl zde budován průmysl, který po vzniku samostatného Československa dlouhou dobu vyvážel výrobky pod značkou „Made in Czechoslovakia“.  Firma působí v oblasti vývoje a výroby lůžkových, sedačkových a stolkových hydraulických zvedáků. Od svého počátku se svými výrobky – lůžkovými, sedačkovými a stolkovými hydraulickými zvedáky s označením MEDACT-H zaměřuje na dodávky pro výrobce zdravotnických lůžek, lehátek, křesel, chirurgických stolků, vanových zvedáků do koupelen a veterinárních vyšetřovacích stolů, kde z uživatelských důvodů není možné využívat pohony elektrické. Speciální technická úprava lůžkových zvedáků MEDACT-H se zámkem nachází rovněž uplatnění při výrobě bariatrických lůžek.

Jestliže na počátku své činnosti vyráběla pouze jeden typ lůžkového zvedáku, může dnes svým zákazníkům nabídnout široký sortiment lůžkových, sedačkových a stolkových hydraulických zvedáků včetně odborné konzultace.

Firma svůj rozvoj a aktivity zakládá nejen na vlastním know-how a tvůrčím potenciálu, ale i na úzké spolupráci s vysokými školami technických směrů a s renomovanými zahraničními výrobci zdravotnického nábytku.

Lůžkové, sedačkové a stolkové hydraulické zvedáky MEDACT-H firmy DOMKAT, s.r.o. úspěšně působí v náročné konkurenci na tuzemském trhu a rok od roku získávají stále větší oblibu a počet zákazníků v Evropě, Asii a na americkém kontinentě. Všude tam se již ve zdravotnictví a pečovatelské péči používá tisíce lůžek a křesel, které jsou vybaveny hydraulickými, lůžkovými zvedáky MEDACT-H firmy DOMKAT, s.r.o., se kterými výrobci nemocničních lůžek, křesel a stolků využívají přednosti lůžkových, sedačkových a stolkových  zvedáků MEDACT-H pro zdravotnický a jiný výškově nastavitelný nábytek.

Certifikáty

 
 
LL-C Certifikát
Systém řízení
kvality podle
ISO 9001 použitelný pro vývoj, výrobu a prodej hydraulických zařízení a součástek pro všeobecné účely.
certifikat
GOST Certifikát
Osvědčení
o shodě v souladu se systémem certifikace Ruské federace.
certifikat
Osvědčení o členství
Asociace výrobců a dodavatelů zdravotnických prostředků
certifikat
DOMKAT, s.r.o., U Rybníka 1922/17, 586 01 Jihlava, Česká republika
+420 567 210 057
info@domkat.cz
domkat map